- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lehátka
- Záhradné lehátko 2 ks so stolíkom
Záhradné lehátko 2 ks so stolíkom
Telefonická objednávka
Naša sada polyratanových záhradných lehátok sa hodí na opaľovanie aj relaxáciu. Opaľovacie lehátka sú vyrobené z vodeodolného PE ratanu, čo uľahčuje ich čistenie. Vďaka nastaviteľnému operadlu s piatimi polohami Vám tieto lehátka poskytnú mimoriadne pohodlie.
Záhradné lehátka a odkladací stolík disponujú pevným oceľovým rámom, ktorý zaisťuje stabilitu.
Balenie obsahuje 2 záhradné lehátka a 1 odkladací stolík.
Farba:
čierna / sivá
hnedá / krémová
sivá
čierna / krémová
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan / látka / oceľ
Rozmery lehátka:
šírka: 65 cm
dĺžka: 200 cm
výška: 87 cm
Rozmery stolíka:
šírka: 31 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 32 cm
Hmotnosť:
24 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 31 cm, 65 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| DĹŽKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 87 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Polyester, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 2x ležadlo |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.















