- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lehátka
- Záhradné lehátko so strieškou kov Dekorhome
Záhradné lehátko so strieškou kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Vysoko kvalitné skladacie lehátko je vybavené nastaviteľnou strieškou, takže si už nikdy nebudete musieť pri opaľovaní robiť starosti z oslnenia slnkom. Operadlo je nastaviteľné, takže môžete vždy nájsť tú najpohodlnejšiu polohu.
Toto plážové lehátko je vyrobené z ocele s práškovým nástrekom, ktorá je robustná a odolná voči poveternostným vplyvom. Vďaka sklopnej konštrukcii môžete lehátko jednoducho uložiť, keď sa nepoužíva. Je tiež ľahké, takže je vhodné na prepravu.
Farba:
červená
modrá
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (100% polyester) /kov
Rozmery:
šírka: 58 cm
dĺžka: 189 cm
výška: 27 cm
maximálna výška: 108,5 cm
výška sedu: 27 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
7,8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| DĹŽKA | 190 cm |
| VÝŠKA | 27 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,8 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polyester |
| VÝŠKA SEDU | 27 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Záhradný stôl ZWMT
Závesný slnečník 400 x 300 cm Dekorhome
Závesný slnečník 400 x 300 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
204.60 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
233.90 €
Závesný slnečník Ø 300 cm hliníková tyč Dekorhome
Závesný slnečník Ø 300 cm hliníková tyč Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
205.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
183.10 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
206.20 €
Modrá
Nie je skladom
187.10 €
Antracit
Nie je skladom
184.70 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
188.80 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
188.80 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
200.70 €












