- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lehátka
- Záhradné ležadlo s baldachýnom
Záhradné ležadlo s baldachýnom
Telefonická objednávka
Toto dvojité lehátko, dodávané s 2 vankúšmi a 1 veľkým baldachýnom, bude ideálny pre relaxáciu na záhrade, na terase alebo na pláži.
Je vyrobené z textilu odolného voči poveternostným vplyvom a dá sa používať celoročne vonku.
Jeho oceľový rám s práškovým nástrekom mu dodáva robustnosť, stabilitu a odolnosť.
Polyesterový baldachýn vás ochráni pred slnečným svetlom a vankúše zvýši pohodlie pri ležaní.
Farba:
krémová
hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
oceľ / látka OXFORD (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 130 cm
dĺžka: 225 cm
výška: 185 cm
Nosnosť:
200 kg
Hmotnosť:
20 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 130 cm |
| DĹŽKA | 225 cm |
| VÝŠKA | 185 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polyester |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









