- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Barové
- Záhradný barový set 7ks sivý polyratan Dekorhome
Záhradný barový set 7ks sivý polyratan Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto polyratanový záhradné barová súprava má elegantný dizajn a stane sa dominantou vašej záhrady, dvora alebo terasy.
Záhradný barový set je vyrobený z klimaticky odolného PE ratanu a má stolný dosku pokrytú 3 tabuľkami matného tvrdeného skla.
Tieto materiály sa ľahko čistia, majú dlhú životnosť a sú vhodné pre každodenné použitie.
Rámy z práškovo lakovanej ocele prispievajú k značnej robustnosti a odolnosti stola aj stoličiek.
Všetky diely setu majú ľahkú konštrukciu, a tak sa dajú ľahko prenášať.
Silné odnímateľné podušky sú veľmi pohodlné. Poťahy podušiek sú opatrené zipsy, dajú sa ľahko sňať a vyprať.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:
sivá / antracitová (podušky)
Rozmery stola:
šírka: 185 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 110 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 76 cm
Materiál:
PE ratan / oceľ s práškovým nástrekom / matné tvrdené sklo / 100% polyester
Balenie obsahuje:
1x stôl
6x barová stolička
6x poduška na sedák
Hmotnosť:
68 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 185 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 68 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polyester, Polyetylén, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 6x poduška na sedák, 6x stolička |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Barový |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 185 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 110 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 40 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 76 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 185 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 68 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polyester, Polyetylén, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 6x poduška na sedák, 6x stolička |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Barový |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 185 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 110 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 40 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 76 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Záhradný úložný box polyratan Dekorhome
Záhradný úložný box polyratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
151.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
141.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
156.40 €
Záhradná hojdačka oceľ Dekorhome
Záhradná hojdačka oceľ Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
238.80 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
232.90 €
Béžová
Odoslanie do 10 dní
225.50 €














