- Domov
- Záhrada
- Zahradné domčeky
- Záhradný domček ESSENTIAL
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ DOMČEK ESSENTIAL
Premeňte svoj vonkajší priestor so záhradným domčekom Essential 6x4 – ideálnym pre tých, ktorí si cenia praktické riešenia. Tento záhradný domček kombinuje odolnosť, estetiku a jednoduché použitie a ponúka spoľahlivý úložný priestor
ROBUSTNÁ KONŠTRUKCIA A MAXIMÁLNA STABILITA
Jeho odolná konštrukcia a dvojité steny s hrúbkou 16 mm (predné) a 12 mm (ostatné strany) zaisťujú odolnosť voči všetkým poveternostným podmienkam. Bezúdržbový domček sa nelúpe, nehrdzavie, nehnije ani nerozkladá – perfektné dlhodobé riešenie. Domček je vybavený pultovou strechou, určenou pre stiesnené priestory, napríklad pri múroch domu alebo pod stromami.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
sivá / čierna
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 184 cm
hĺbka: 112 cm
výška: 195 cm
Hmotnosť:
41 kg

MONTÁŽ:
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 184 cm |
| HĹBKA | 112 cm |
| VÝŠKA | 195 cm |
| HMOTNOSŤ | 41 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| DVERE | Dvere na pántoch, Jednokrídlové |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| OKNO | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










