- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný jedálenský set 12+1
Záhradný jedálenský set 12+1
Telefonická objednávka
Táto moderná zostava záhradného nábytku zaujme ľahkosťou designu vďaka použitiu hliníka aj odolnosťou. Je ideálny pre ľudí, ktorí milujú rodinné jedlá a záhradnú párty.
Nábytok bol natretý práškovou farbou, ktorá je odolná voči poveternostným vplyvom a mechanickému poškodeniu a zároveň chráni zostavu.
Sedáky stoličiek sú vyrobené z textilenu. Vďaka tomu sa veľmi pohodlne používajú a nezahrievajú sa.
Priestranný rozkladací stôl má 2 dosky zo zrnitého tvrdeného skla, ktoré sa v prípade zloženia nasunú na seba.
Sada obsahuje desať stoličiek s nastaviteľnými operadlami až do 7 polôh sklonu, jedálenský stôl a montážnu sadu.
Farba:
antracit / sivá
Materiál:
hliník / textilen / tvrdené sklo
Rozmery stola:
šírka: 135 - 270 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 75 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 55 cm
hĺbka: 66 cm
výška: 110 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 44 cm
výška sedu: 42 cm
Dodávané v demonte.
Súprava obsahuje:
1x stôl
10 x stolička
montážna sada
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 55 cm, 200 cm, 300 cm |
| HĹBKA | 66 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 110 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov, Sklo, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 12x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 200 cm, 300 cm |
| HĹBKA STOLU | 100 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 55 cm |
| HĹBKA KRESLA | 66 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 110 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 55 cm, 200 cm, 300 cm |
| HĹBKA | 66 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 110 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov, Sklo, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 12x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 200 cm, 300 cm |
| HĹBKA STOLU | 100 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 55 cm |
| HĹBKA KRESLA | 66 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 110 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Drevený záhradný domček KANDERN 3 s prístavkom 235 Dekorhome
Drevený záhradný domček KANDERN 3 s prístavkom 235 Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 21 dnů
3 451.80 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 21 dnů
2 989.90 €
Záhradná sedacia súprava 6 ks BARBORA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 6 ks BARBORA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
814.50 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
752.20 €
Záhradný krb Dekorhome
Dvojité záhradné lehátko so závesmi Dekorhome
Dvojité záhradné lehátko so závesmi Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
1 108.60 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
1 132.20 €
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
273.50 €
Hnědá / krémová
Odoslanie do 10 dní
229.30 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
228.70 €
Záhradná sedacia súprava 2 ks polyratan / látka Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 2 ks polyratan / látka Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
173 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
147.20 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
181.90 €









