- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný jedálenský set guľatý 8+1 polyratan
Záhradný jedálenský set guľatý 8+1 polyratan
Telefonická objednávka
Táto veľká luxusná záhradná jedálenská súprava je mimoriadne pohodlná a zároveň efektívne. Svojim užívateľom poskytne maximálne pohodlie a originálne vyzdobí každú elegantný záhradu či terasu. Je to ideálna ponuka pre každého, kto hľadá komfort v najlepšom štýle. Dádává sa v šiestich farebných variantoch - krémová / béžová melanž, svetlo sivá / sivá melanž, hnedá / hnedá melanž, sivá / sivá melanž, biela / sivá, prírodná / hnedá melanž a biela / sivá.
Jedálenská sada dokonale kombinuje pevnosť práškovo lakované hliníkové konštrukcie s vysokou odolnosťou a estetikou ručne tkaného výplety z polyratanu. Výsledkom je, že nábytok je atraktívny a veľmi odolný voči škodlivým vplyvom poveternostných podmienok, UV žiarenie alebo mechanickému poškodeniu. Zároveň sa s ním aj vďaka použitiu ľahkých materiálov dá jednoducho manipulovať.
Priestranný okrúhly stôl s priemerom 180 cm je prakticky riešený pridaným úložným priestorom pod doskou.
Sada sa skladá zo stola s pevnou doskou z tvrdeného skla a 8 pohodlných kresiel s krásne prešívanými vankúšmi na sedadle a operadle.
Balenie obsahuje: 1x stôl, 1 doska z tvrdeného skla, 8x kreslo, 16x poduška a montážna sada
Farba:
hnedá / hnedá melanž
krémová / béžová melanž
svetlo šedá / šedá melanž
sivá / sivá melanž
prírodná / hnedá melanž
biela / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
práškovo lakovaný hliník / polyratan PE / tvrdené sklo / 100% polyester
Rozmery stola:
šírka: 180 cm
hĺbka: 180 cm
výška: 75 cm
hrúbka sklenenej dosky: 8 mm
hmotnosť stola: 62 kg
Rozmery kresla:
šírka: 62 cm
hĺbka: 74 cm
výška: 98 cm
šírka sedu: 52 cm
hĺbka sedu: 51 cm
výška sedu: 48 cm
výška sedu bez vankúša: 43 cm
hrúbka podušky na sedák: 5 cm
hrúbka podušky na operadlo: 11 cm
hmotnosť kresla: 9,5 kg
Hmotnosť:
120 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 62 cm, 180 cm |
| HĹBKA | 74 cm, 180 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 138 kg |
| MATERIÁL | Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x sklenená doska, 1x stôl, 8x kreslo, 8x poduška na operadlo, 8x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 48 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 180 cm |
| HĹBKA STOLU | 180 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| HĹBKA KRESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 62 cm, 180 cm |
| HĹBKA | 74 cm, 180 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 138 kg |
| MATERIÁL | Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x sklenená doska, 1x stôl, 8x kreslo, 8x poduška na operadlo, 8x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 48 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 180 cm |
| HĹBKA STOLU | 180 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| HĹBKA KRESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Slnečník s oceľovou tyčou Ø 210 cm Dekorhome
Slnečník s oceľovou tyčou Ø 210 cm Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
53.90 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
58.40 €
Světle hnědá
Odoslanie do 10 dní
53.90 €
Závesné kreslo KALEA NEW 2
Závesné kreslo KALEA NEW 2
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
198.80 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
198.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
198.80 €
Závesný slnečník Ø 300 cm hliníková tyč Dekorhome
Závesný slnečník Ø 300 cm hliníková tyč Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
205.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
183.10 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
206.20 €
Modrá
Nie je skladom
187.10 €
Antracit
Nie je skladom
184.70 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
188.80 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
188.80 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
200.70 €
Záhradný čajový stolík polyratan Dekorhome
Záhradný čajový stolík polyratan Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
93.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
73 €
Hnědá / černá
Odoslanie do 10 dní
75.70 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
94.90 €
Závesný slnečník 400 x 300 cm Dekorhome
Závesný slnečník 400 x 300 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
204.60 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
233.90 €







































