- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný jedálenský set SEVILLA 145cm
Záhradný jedálenský set SEVILLA 145cm
Telefonická objednávka
SEVILLA – ZÁHRADNÝ JEDÁLENSKÝ SET SO SKLENENÝM STOLOM PRE 6 OSÔB
Záhradný set SEVILLA kombinuje klasický dizajn a moderné materiály. Vďaka jednoduchému prevedeniu a neutrálnym farbám sa hodí do tradičnej záhrady aj na modernú terasu a vytvára príjemné miesto na spoločné stolovanie.

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA A PRAKTICKÉ MATERIÁLY
Konštrukcia je vyrobená z práškovo lakovanej ocele, ktorá zabezpečuje pevnosť a dlhú životnosť. Sedaciu časť tvorí textilná tkanina Texteline, ktorá je priedušná, odolná a jednoducho sa udržiava. Doska stola z tvrdeného skla (5 mm) poskytuje stabilný a praktický povrch.

POHODLNÉ SEDENIE PRE KAŽDODENNÉ POUŽITIE
Súprava obsahuje 6 stoličiek s opierkami, ktoré poskytujú komfort pri sedení. Vďaka ľahkej konštrukcii sa s nábytkom jednoducho manipuluje a je vhodný na každodenné použitie na záhrade alebo terase.
- sivá konštrukcia / hnedý poťah
- sivá / čierna
Výber variantu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je dostupná, je momentálne vypredaná.

PARAMETRE
Počet osôb:
6
Materiál konštrukcie:
práškovo lakovaná oceľ
Výplet / sedadlo:
textilná tkanina
Doska stola:
tvrdené sklo (5 mm)
Rozmery stola:
šírka: 145 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 73 cm
Otvor na slnečník:
42 / 50 mm
Rozmery stoličky:
šírka: 54,5 cm
hĺbka: 67 cm
výška: 97 cm
Šírka sedadla:
46 cm
Hĺbka sedadla:
45 cm
Výška sedadla:
43 cm
Šírka operadla:
46 cm
Výška operadla:
60 cm
Maximálna nosnosť:
120 kg (stolička)
Hmotnosť:
46 kg

MONTÁŽ
Dodávané v demontovanom stave. Určené na jednoduchú montáž podľa priloženého návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 54,5 cm, 145 cm |
| HĹBKA | 67 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 73 cm, 97 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 60 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 145 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 73 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 54,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 67 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 97 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 54,5 cm, 145 cm |
| HĹBKA | 67 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 73 cm, 97 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 60 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 145 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 73 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 54,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 67 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 97 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Luxusný drevený záhradný domček P 285 (3x3m)
Luxusný drevený záhradný domček P 285 (3x3m)
Prírodná
Skladom
Tmavosivá
Skladom
Záhradný domček APEX 9x7,5
Záhradný domček APEX 9x7,5
Ořech
Skladom
Jasan
Skladom
Záhradné kreslo BASIC PLUS PADDED
Polohovacie záhradné kreslo BASIC PLUS PADDED
Polohovacie záhradné kreslo SIMPLY
Záhradná lavička DECO GARDEN
Záhradná lavička DECO GARDEN
Ořech
Nie je skladom
197.60 €
Jasan
Skladom
Záhradná skriňa DECO HORIZONTAL 1150 l
Záhradná skriňa DECO HORIZONTAL 1150 l
Ořech
Skladom
Sivá
Skladom
Jasan
Skladom
Záhradná rohová sedacia súprava FOGIA
Záhradná rohová sedacia súprava FOGIA
Oranžová
Skladom
Béžová
Skladom







