- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný konferenčný stolík polyratan / sklo Dekorhome
Záhradný konferenčný stolík polyratan / sklo Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento záhradný stôl v sebe kombinuje štýl s funkčnosťou a krásne vynikne na každej záhrade.
Záhradný stôl na terasu je vyrobený z bezúdržbového PE ratanu, takže sa skvele hodí k vonkajšieho použitia. Očistiť ho stačí navlhčenou handričkou. Oceľový rám dodáva stola vynikajúcu stabilitu a pevnosť a sklenená stolová doska vnesie do vášho vonkajšieho priestoru dojem prepychu. Stôl je veľmi flexibilný, takže ho môžete ľahko prenášať.
Poznámka: Odporúčame stôl v daždi, snehu a mrazu prikryť, aby vám mohol dobre slúžiť čo najdlhšie.
Farba:
hnedá
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
polyratan / oceľ / sklo
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 45 cm
Hmotnosť:
4,9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Ratanový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Sklo, Technoratan |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradné polohovacie kreslo
Záhradná rohová súprava s kreslami ľavá polyratan
Záhradná rohová súprava s kreslami ľavá polyratan
Hnedá
Odoslanie do 7 dní
2 559.70 €
Prírodná
Odoslanie do 7 dní
2 559.70 €
Sivá
Odoslanie do 7 dní
2 559.70 €









