- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný mostík AQUILA
Záhradný mostík AQUILA
Telefonická objednávka
Zahradní můstek AQUILA dodá vaší zahradě osobitý šarm. Je navržen v romantickém stylu a disponuje pevnou kovovou konstrukcí, která zaisťuje stabilitu a odolnost můstku.
S nosností 300 kg lze po můstku pohodlně chodit, takže rozhodně neslouží pouze k dekorativním účelům.
Boční strany můstku AQUILA jsou zdobeny krásným listovým vzorem, což mu dodává jemnost a jedinečnost. Můžete je doplnit vnějšími osvětleními a vytvořit tak jedinečnou atmosféru.
Barva:
černá
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 70 cm
výška: 80 cm
Hmotnost:
15 kg
Nosnost:
300 kg
Dodáváno v demontu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| DĹŽKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOSNOSŤ | 300 kg |
| MATERIÁL | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný oblúk s lavičkou čierna Dekorhome
Záhradná hojdačka CELEBES
Vyvýšený záhon MAPLE HNEDÁ
Vyvýšený záhon MAPLE HNEDÁ
106x106x32 cm SkladomŠesťhranný gabiónový vyvýšený záhon Dekorhome
Záhradný jedálenský set 17 ks polyratan
Záhradný jedálenský set 17 ks polyratan
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
853.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
769.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
779.20 €
Krémová
Nie je skladom
803.90 €


















