- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný odkladací stolík plast Dekorhome
Záhradný odkladací stolík plast Dekorhome
Telefonická objednávka
Skompletizujte svoju súpravu záhradného nábytku s týmto multifunkčným odkladacím stolíkom. Stolík ponúkame v troch barvných variantoch: biela, kávová a antracit.
Záhradný stolík je vyrobený z klimaticky odolného a bezúdržbového polypropylénu. Má ratanový vzhľad a štýlový dekor. Stolík môžete využívať vonku každý deň a bez obáv, že by jeho farba vybledla, alebo že by začal hrdzavieť, hniť alebo sa lúpať. Stolík má ťaž praktickú priehradku pre potreby, ktoré si prajete mať počas odpočinku na záhrade po ruke.
Farba:
biela
kávová
antracit
Farbu stolíka vyberte vo variantoch produktu.
Materiál:
plast (100% polypropylén)
Rozmery vonkajšie:
šírka: 54 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 36,5 cm
Rozmery vnútorné:
šírka: 52 cm
hĺbka: 52 cm
výška: 35 cm
Hmotnosť:
5,3 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 36,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,3 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradná posteľ s baldachýnom 12 ks polyratan
Záhradná posteľ s baldachýnom 12 ks polyratan
Hnedá
Nie je skladom
680.70 €
Čierna
Nie je skladom
769.60 €
Záhradné kreslo s poduškou a vankúšom polyratan sivá
Záhradný altán 3 x 3 m Dekorhome
Záhradný altán 3 x 3 m Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
414.50 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
369.20 €










