- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný pivný set - stôl a lavica
- Záhradný pivný set skladací 200 cm
Záhradný pivný set skladací 200 cm
Telefonická objednávka
Estetický pivný set na záhradku aj do baru. Veľmi pekná zostava pozostávajúca zo stola a dvoch lavíc.
Celá sada je skladacia, čo umožňuje ľahké skladovanie a prepravu. Je ideálny pre vonkajšie akcie, táboráky, pikniky, grilovanie. Veľmi užitočné v baroch, krčmách a všade tam, kde potrebujeme veľa miesta za rozumnú cenu.
Farba:
lakované borovicové drevo / zelená
Materiál:
práškovo lakovaná oceľ / masívne borovicové drevo
Rozmery stola:
šírka: 200 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 2,5 cm
Rozmery stola v zloženom stave:
šírka: 200 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 12 cm
Rozmery lavice:
šírka: 200 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 46 cm
hrúbka dosky: 2,5 cm
Rozmery lavice v zloženom stave:
šírka: 200 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 12 cm
Dodávané zostavené.
Obsah balenia:
- 1x stôl
- 2x lavica
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Príručný, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA | 25 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 12 cm, 46 cm, 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 2,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Príručný, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA | 25 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 12 cm, 46 cm, 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 2,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Párty stan s LED svetlami 3,6x3,6 m Dekorhome
Párty stan s LED svetlami 3,6x3,6 m Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
211.40 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
227.90 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
258.90 €
Šedá / oranžová
Nie je skladom
226.60 €
Maskáč
Odoslanie do 10 dní
254.40 €
Záhradný altánok 4x3m SH04BE krémový Dekorhome
Záhradný party stan s bočnicami 2 x 2 m Dekorhome
Záhradný party stan s bočnicami 2 x 2 m Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
91.80 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
87.90 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
87.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
93.90 €
Párty stan 2,5 x 2,5 m Dekorhome
Párty stan 2,5 x 2,5 m Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
73.70 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
84.20 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
66.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
67.80 €
Kovový prístrešok / Carport ku stene 298 x 509 cm Dekorhome
Záhradný altánok 4x3m SH04TA taupe Dekorhome
Záhradný altánok 3,6x3 m Dekorhome
Záhradný altánok 3,6x3 m Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 240.40 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 240.40 €










