- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný pivný set - stôl a lavica
- Záhradný pivný set skladací 220 cm
Záhradný pivný set skladací 220 cm
Kód produktu: GH341654
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÝ PIVNÝ SET S OPIERKAMI 220 CM
Hľadáte ideálnu zostavu záhradného nábytku, ktorá sa skvele uplatní ako pri domácich oslavách, tak v profesionálnom prostredí baru či reštaurácie? Predstavujeme vám záhradný pivný set s opierkami s dĺžkou 220 cm – praktickú a štýlovú voľbu na každú príležitosť.

PEVNÁ A ODOLNÁ KONŠTRUKCIA
Tento pivný set sa pýši kvalitnou konštrukciou vyrobenou zo starostlivo vybraných materiálov, ktoré zaručujú stabilitu a dlhú životnosť. Vďaka robustnému prevedeniu je sada odolná voči intenzívnemu použitiu aj vonkajším vplyvom, čo z nej robí spoľahlivú voľbu pre rôzne druhy prostredia.

KOMFORT A PRAKTIČNOSŤ
Pohodlné opierky na laviciach zaisťujú komfort pri dlhom sedení, či už pri rodinnom grilovaní, alebo pracovných jednaniach. Navyše je sada skladacia, čo uľahčuje jej skladovanie a prepravu. Bez ohľadu na to, či ju použijete na záhrade, pri oslavách, alebo v komerčných priestoroch, vždy splní vaše očakávania.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
lakované jedľové drevo / čierna
Materiál:
práškovo lakovaná oceľ / masívne drevo
Rozmery stola:
šírka: 217 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 2,5 cm
Rozmery stola v zloženom stave:
šírka: 217 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 17 cm
Rozmery lavice:
šírka: 217 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 83 cm
hrúbka dosky: 2,5 cm
Rozmery lavice v zloženom stave:
šírka: 217 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 17 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v zostavenej.
Obsah balenia:
- 1x stôl
- 2x lavica
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Príručný, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| HĹBKA | 25 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 17 cm, 75 cm, 83 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 2,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Príručný, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| HĹBKA | 25 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 17 cm, 75 cm, 83 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 2,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Párty stan s LED svetlami 3,6x3,6 m Dekorhome
Varianty produktu
Zelená
Odoslanie do 10 dní
211.40 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
227.90 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
258.90 €
Šedá / oranžová
Nie je skladom
226.60 €
Maskáč
Odoslanie do 10 dní
254.40 €
Párty stan s LED svetlami 3,6x3,6 m Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
211.40 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
227.90 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
258.90 €
Šedá / oranžová
Nie je skladom
226.60 €
Maskáč
Odoslanie do 10 dní
254.40 €
Odoslanie do 10 dní
od 211.40 €
246.10 €
Přidat do oblíbených
Záhradný altánok 4x3m SH04BE krémový Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
231.20 €
268 €
Přidat do oblíbených
Záhradný party stan s bočnicami 2 x 2 m Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
91.80 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
87.90 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
87.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
93.90 €
Záhradný party stan s bočnicami 2 x 2 m Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
91.80 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
87.90 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
87.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
93.90 €
Odoslanie do 10 dní
od 87.40 €
101.70 €
Přidat do oblíbených
Párty stan 2,5 x 2,5 m Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
73.70 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
84.20 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
66.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
67.80 €
Párty stan 2,5 x 2,5 m Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
73.70 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
84.20 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
66.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
67.80 €
Odoslanie do 10 dní
od 66.40 €
76.70 €
Přidat do oblíbených
Kovový prístrešok / Carport ku stene 298 x 509 cm Dekorhome
Skladom
2 041.40 €
2 171.70 €
Přidat do oblíbených
Záhradný altánok 4x3m SH04TA taupe Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
264.80 €
268 €
Přidat do oblíbených
Záhradný altánok 3,6x3 m Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 240.40 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 240.40 €
Záhradný altánok 3,6x3 m Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 240.40 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 240.40 €
Odoslanie do 14 dní
1 240.40 €
1 426.50 €
Přidat do oblíbených








