- Domov
- Záhrada
- Pestovanie rastlín
- Stojany na kvety
- Záhradný regál s trelážou jedľové drevo Dekorhome
Záhradný regál s trelážou jedľové drevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto drevená treláž sa stane zároveň praktickým aj dekoratívnym doplnkom do vašej záhrady, na balkón, terasu atď.
Táto záhradná treláž je vyrobená z masívneho jedlového dreva, preto je odolná a vhodná na vonkajšie použitie. Ponúka stabilnú oporu pre ruže a ďalšie popínavé rastliny. Stojan na rastliny má 3 police, na ktoré môžete umiestniť rastliny v kvetináčoch a záhradné dekorácie.
Farba:
sivá
hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne jedľové drevo
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 140 cm
veľkosť police: 51 x 28 cm
Nosnosť:
15 kg / polica
Hmotnosť:
5,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 140 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,6 kg |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradný pracovný stôl BARDY
Záhradný vozík EASY GO BREEZE 50 l
Záhradný vozík EASY GO BREEZE 50 l
Hnedá
Skladom
Čierna
Skladom










