- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava polyratan / látka / sklo
Záhradná sedacia súprava polyratan / látka / sklo
Telefonická objednávka
Modulárná záhradný sedacia súprava z umelého ratanu sa skladá zo šiestich samostatných pohoviek (upínacie svorky sú súčasťou sady) a konferenčného stolíka, ktoré sa dajú ľubovoľne kombinovať či presúvať podľa aktuálnej potreby.
Odolná oceľová konštrukcia s práškovaným povrchom pokrytá tkaným polyratanem je odolná proti poveternostným vplyvom. Oba materiály vydrží UV žiarenie, časté zmeny teploty, vlhkosť a dokonca aj sneh.
Povlak podušiek je impregnovaný, čo ich chráni pred vlhkosťou. Vankúše majú praktický odnímateľný poťah so zapínaním na zips (možno prať).
Celý set má nastaviteľné nožičky umoňující vyrovnanie pri nerovnom povrchu.
Farba:
hnedá / hnedá melanž
sivá / sivá melanž
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
práškovaná oceľ / technoratan / tvrdené sklo
Počet miest na sedenie:
6
Rozmer celej súpravy:
šírka: 300 cm
hĺbka: 150 cm
výška: 68 cm
Rozmery stola:
šírka: 50 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 41 cm
Rozmery rohové pohovky:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 64 cm (68 cm s vankúšmi)
Rozmery stredná pohovky:
šírka: 70 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 64 cm (68 cm s vankúšikmi)
výška sedu (všetky pohovky): 32 cm / 40 cm s vankúšom
Súprava obsahuje:
2 rohové pohovky
4 stredné pohovky,
stôl + sklo
podušky
vankúše na chrbtovej opierky (bez červených)
sponky
UPOZORNENIE: malé farebné vankúšiky uvedené na obrázkoch nepatrí k súprave a sú len prvkom používaným pre dekoráciu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 50 cm, 70 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 75 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 41 cm, 68 cm |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 6x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 66 cm |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm, 40 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| ŠÍRKA STOLA | 50 cm |
| HĹBKA STOLU | 75 cm |
| VÝŠKA STOLA | 41 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 70 cm, 80 cm |
| HĹBKA KRESLA | 80 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 68 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 50 cm, 70 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 75 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 41 cm, 68 cm |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 6x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 66 cm |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm, 40 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| ŠÍRKA STOLA | 50 cm |
| HĹBKA STOLU | 75 cm |
| VÝŠKA STOLA | 41 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 70 cm, 80 cm |
| HĹBKA KRESLA | 80 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 68 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
























