- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný pivný set - stôl a lavica
- Záhradný set PIKNIK 180 cm
Záhradný set PIKNIK 180 cm
Kód produktu: RP-245/6
Telefonická objednávka
Záhradná zostava PIKNIK 180 sa skladá zo stola a dvoch lavíc, ktoré sú pripojené k stolu.
Je zhotovená z kvalitného borovicového dreva. Drevo je impregnované do gaštanovej farby.
FSC certifikácia - zaručuje kvalitu použitého materiálu.
Farba:
gaštan - impregnácia
Materiál:
borovica
Rozmery:
Šírka: 180 cm
Hĺbka: 145 cm
Výška: 75 cm
Nosnosť: 4 x 100 kg
Hmotnosť:
45 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 50 cm, 180 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 180 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 72 cm |
| NOSNOSŤ | 400 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 50 cm |
| HĹBKA STOLU | 180 cm |
| VÝŠKA STOLA | 72 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 180 cm |
| HĹBKA LAVICE | 30 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 35 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný stôl STRONG
Varianty produktu
Záhradný stôl STRONG
160x70x68 cm Nie je skladom 205.40 € 180x70x70 cm Skladomu vás do 06.05.2026
236.40 €
Prijímame predobjednávky
od 205.40 €
238.30 €
Přidat do oblíbených
Záhradná lavička VIKING
Varianty produktu
Záhradná lavička VIKING
150 cm Skladomu vás do 06.05.2026
160.60 €
180 cm
Skladom
u vás do 06.05.2026
183.40 €
Skladom
u vás do 06.05.2026
od 160.60 €
186.30 €
Přidat do oblíbených
Prenosné ohnisko s kutáčom Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 131.60 €
146.90 €
Přidat do oblíbených
Záhradný krb Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 252.70 €
284.50 €
Přidat do oblíbených






