- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný pivný set - stôl a lavica
- Záhradný skladací set ULMER
Záhradný skladací set ULMER
Kód produktu: 0000399619
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÉ SKLADACIE SET ULMER
Záhradný skladací set ULMER je ideálnym riešením pre vonkajšie akcie, ako sú záhradné párty, festivaly či kempovanie. Elegantný čierny dizajn skvele zapadne do každého prostredia, čo robí tento set praktickým a štýlovým doplnkom pre každú vonkajšiu akciu.

KOMFORT A PRAKTIČNOSŤ
Set obsahuje priestranný stôl a dve pohodlné lavice s oceľovou konštrukciou doplnenou o polywood. Je skladací, čo umožňuje jednoduché uskladnenie a prenášanie. Po zložení sa stôl a lavice premenia na praktické boxy s rúčkou, čo uľahčuje manipuláciu. Nožičky majú gumové chrániče, ktoré chránia povrchy pred poškodením.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
čierna
Materiál:
práškovo lakovaná oceľ / polywood
Rozmery stola:
šírka: 180 cm
hĺbka: 74 cm
výška: 73 cm
rozmery stola po zložení: 90x8, 6x75 cm
Rozmery lavice:
šírka: 180 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 42 cm
rozmery stola po zložení: 90x9x25 cm
Nosnosť:
stôl: 35 kg
lavica: 90 kg
Hmotnosť:
28 kg


MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v zostavenej.
Obsah balenia:
- 1x stôl
- 2x lavica
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 25 cm, 74 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 73 cm |
| MATERIÁL | Kov, Polywood |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Polywood |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 180 cm |
| HĹBKA STOLU | 74 cm |
| VÝŠKA STOLA | 73 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 180 cm |
| HĹBKA LAVICE | 25 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 42 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 25 cm, 74 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 73 cm |
| MATERIÁL | Kov, Polywood |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Polywood |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 180 cm |
| HĹBKA STOLU | 74 cm |
| VÝŠKA STOLA | 73 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 180 cm |
| HĹBKA LAVICE | 25 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 42 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Párty stan s LED svetlami 3,6x3,6 m Dekorhome
Varianty produktu
Zelená
Odoslanie do 10 dní
211.40 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
227.90 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
258.90 €
Šedá / oranžová
Nie je skladom
226.60 €
Maskáč
Odoslanie do 10 dní
254.40 €
Párty stan s LED svetlami 3,6x3,6 m Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
211.40 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
227.90 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
258.90 €
Šedá / oranžová
Nie je skladom
226.60 €
Maskáč
Odoslanie do 10 dní
254.40 €
Odoslanie do 10 dní
od 211.40 €
246.10 €
Přidat do oblíbených
Záhradný altánok 4x3m SH04BE krémový Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
231.20 €
268 €
Přidat do oblíbených
Záhradný party stan s bočnicami 2 x 2 m Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
91.80 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
87.90 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
87.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
93.90 €
Záhradný party stan s bočnicami 2 x 2 m Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
91.80 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
87.90 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
87.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
93.90 €
Odoslanie do 10 dní
od 87.40 €
101.70 €
Přidat do oblíbených
Párty stan 2,5 x 2,5 m Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
73.70 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
84.20 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
66.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
67.80 €
Párty stan 2,5 x 2,5 m Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
73.70 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
84.20 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
66.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
67.80 €
Odoslanie do 10 dní
od 66.40 €
76.70 €
Přidat do oblíbených
Kovový prístrešok / Carport ku stene 298 x 509 cm Dekorhome
Skladom
2 041.40 €
2 171.70 €
Přidat do oblíbených
Záhradný altánok 4x3m SH04TA taupe Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
264.80 €
268 €
Přidat do oblíbených
Záhradný altánok 3,6x3 m Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 240.40 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 240.40 €
Záhradný altánok 3,6x3 m Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 240.40 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 240.40 €
Odoslanie do 14 dní
1 240.40 €
1 426.50 €
Přidat do oblíbených









