- Domov
- Záhrada
- Slnečníky a zatienenie
- Slnečníky
- Záhradný slnečník 250 x 250 cm Dekorhome
Záhradný slnečník 250 x 250 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento konzolový slnečník vám poskytne tieň, a ochráni vás tak pred slniečkom a jeho škodlivým UV žiarením.
Strieška slnečníka je vyrobená z polyesterovej tkaniny, ktorá nebledne a neprepúšťa škodlivé UV žiarenie, takže vám poskytne optimálnu ochranu pred slnkom. Navyše sa ľahko čistí. Krížová základňa zaručuje lepšiu stabilitu. Exkluzívna konštrukcia vám umožní slnečník nakláňať a otáčať o 360 stupňov, aby blokoval slnko v každej situácii. Silná hliníková tyč s 8 rebrami zaisťuje, že sa slnečník nehýbe a vydrží vám dlho slúžiť. Záhradný slnečník je vybavený kľukovým mechanizmom, dá sa teda bez námahy otvárať aj zatvárať. Dizajn s dvojitou strieškou napomáha lepšej ventilácii.
Upozornenie: Pokiaľ bude slnečník vystavený silnému dažďu, odporúčame ho ošetriť impregnáciou.
Farba:
pieskovo biela
tehlová
vínová
modrá
zelená
sivohnedá (taupe)
antracit
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
hliník / látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 250 cm
hĺbka: 250 cm
výška: 253 cm
Rozmery krížového podstavca:
šírka: 100 cm
hĺbka: 100 cm
Hmotnosť:
15,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 250 cm |
| HĹBKA | 250 cm |
| VÝŠKA | 253 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,4 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov, Látka |
| SKLADACIE | Áno |
| NAKLÁPACIE | Áno |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradná sedacia súprava 2-dielna antracit Dekorhome
Záhradný jedálenský set 6ks polyratan Dekorhome
Záhradný jedálenský set 6ks polyratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
812.30 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
695.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
836.30 €
Záhradná pohovka TEREZA Dekorhome
Záhradná pohovka TEREZA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
455.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
394.10 €

















