- Domov
- Záhrada
- Slnečníky a zatienenie
- Slnečníky
- Záhradný slnečník 300 x 300 cm
Záhradný slnečník 300 x 300 cm
Telefonická objednávka
Vysoko kvalitné slnečník s moderným dizajnom a veľkou štvorcovou plachtou zaistí relaxáciu na najvyššej úrovni. Ochráni vás pred UV žiarením a vetrom.
Tento výrobok je vhodný ako na záhradu, na terasu alebo k bazénu.
Materiál, z ktorého je plachta vyrobená, sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti nepriaznivým poveternostným podmienkam. Vďaka polyesterovej tkanine je slnečník tiež odolný voči vyblednutiu farieb. Konštrukcia je z ocele, dodatočne chránená proti korózii a štyri betónové bloky zaisťujú stabilitu celého slnečníka.
Veľkou výhodou je možnosť nastavenia sklonu. Mechanizmus otvárania pomocou kľuky je jednoduchý a pohodlný.
Farba:
béžová (prírodná)
zelená
sivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
hliník / polyester
Rozmery:
šírka: 300 cm
hĺbka: 300 cm
výška: 260 cm
Hmotnosť:
23 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 300 cm |
| HĹBKA | 300 cm |
| VÝŠKA | 260 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| NAKLÁPACIE | Áno |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradné ležadlo oceľ / textil
Záhradné ležadlo oceľ / textil
Čierna
Odoslanie do 7 dní
85.80 €
Sivá
Odoslanie do 7 dní
85.80 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
120.30 €
Záhradné ležadlo DAYTONA
Záhradné ležadlo DAYTONA
Hnedá
Nie je skladom
146.40 €
Cappuccino
Nie je skladom
146.40 €
Grafit
Skladom











