- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný stôl čierna / sklo Dekorhome
Záhradný stôl čierna / sklo Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento záhradný jedálenský stôl s prírodne vyzerajúcim ratanovým povrchom bude nadčasovým doplnkom vášho vonkajšieho posedenia.
Stôl má výplet z vodeodolného okrúhleho PVC ratanu, vrchná doska je z tvrdeného priehľadného skla, stôl je teda stabilný a ľahko sa čistí. Oceľový rám s práškovým nástrekom zaisťuje mimoriadnu stabilitu. Či už tento stôl použijete samostatne alebo v kombinácii s iným nábytkom, skvele zapadne do každého prostredia.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
čierna / priehľadná
Materiál:
tvrdené sklo / umelý ratan / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
priemer: Ø 70 cm
výška: 74 cm
Hmotnosť:
10,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| PRIEMER | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Technoratan |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Univerzálny, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Záhradné kreslá 2 ks ratan čierna Dekorhome
Záhradná rohová súprava
Záhradný pohovka polyratan / látka Dekorhome
Záhradný pohovka polyratan / látka Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
321.30 €
Čierna
Nie je skladom
421.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
361.10 €
Záhradné kreslo s poduškami DOROTA Dekorhome
Záhradné kreslo s poduškami DOROTA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
114.40 €
Béžová
Skladom
66.90 €






