- Domov
- Záhradný stôl FIERRO - POSLEDNÝ KUS
Záhradný stôl FIERRO - POSLEDNÝ KUS
Telefonická objednávka
ZAHRADNÝ STÔL FIERRO — MODERNÝ DIZAJN A ODOLNÁ KONŠTRUKCIA
Záhradný stôl FIERRO sa vyznačuje stabilnou konštrukciou a moderným vzhľadom, ktorý skvele doplní terasu aj záhradné sedenie. Vďaka svojim rozmerom je vhodný pre 6 osôby.
KVALITNÉ MATERIÁLY ODOLNÉ VOČI POVETERNOSTI
Pevný rám je vyrobený z hliníka, ktorý zaručuje dlhú životnosť, nízku hmotnosť a odolnosť voči korózii. Doska stola je z materiálu polywood, ktorý verne imituje prírodné drevo, výborne odoláva poveternostným vplyvom a nevyžaduje náročnú údržbu.

MODERNÝ VZHĽAD A PRAKTICKÉ POUŽITIE
Kombinácia čierneho rámu a hnedej polywoodovej dosky pôsobí elegantne a jednoducho sa kombinuje s ďalším záhradným nábytkom. Stôl je ideálny na každodenné používanie počas celej sezóny.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:
dĺžka: 80 cm
šírka: 80 cm
výška: 75 cm
Materiál:
rám: hliník
doska: polywood
Farba rámu:
čierna
Farba dosky:
hnedá
Hmotnosť:
12,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,5 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Polywood |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.











