- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný stôl sklo / polyratan Dekorhome
Záhradný stôl sklo / polyratan Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento polyratanový záhradný stôl v sebe spája funkčnosť so štýlom a zaručene sa na vašej záhrade, verande alebo v inom obytnom priestore stane pútavým doplnkom.
Vonkajší stôl je zhotovený z oceľového rámu s práškovým nástrekom a polyratanového výpletu, je teda robustný a stabilný. Stolová doska je vyrobená z tvrdeného skla, takže sa ľahko čistí. Záhradný stôl sa vyznačuje ľahkou konštrukciou, môžete ho preto bez námahy presúvať z miesta na miesto.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
hnedá / priehľadná
čierna / priehľadná
béžová / čierna
čierna
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan / kov / sklo
Rozmery:
šírka: 90 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 5cm
Hmotnosť:
20 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Elegantný, Praktický, Ratanový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Technoratan |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Elegantný, Praktický, Ratanový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Technoratan |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná lehátka so stolíkom polyratan Dekorhome
Detské ihrisko so šmýkačkou Dekorhome
Detské ihrisko so šmýkačkou Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
1 336.50 €
Červená
Odoslanie do 21 dnů
1 409.90 €
Modrá
Odoslanie do 21 dnů
1 409.90 €
2dielna záhradný sedacia súprava s poduškami polyratan Dekorhome
Šesťhranný gabiónový vyvýšený záhon Dekorhome
Záhradný kvetináč 100x40x45 cm oceľ Dekorhome
Záhradné lehátka so stolíkom polyratan Dekorhome
Záhradné lehátka so stolíkom polyratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
334.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
289.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
289.90 €
Skleník URANUS 6700 polykarbonát strieborný Dekorhome
Skleník URANUS 6700 polykarbonát strieborný Dekorhome
Polykarbonát 4 mm Skladom 1 069.10 € Polykarbonát 6 mm Skladom 1 190.60 €Záhradná sedacia súprava 9 ks VERONIKA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 9 ks VERONIKA Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
701.70 €
Čierna
Nie je skladom
817.10 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
795.20 €
Černá / bílá
Nie je skladom
718.60 €



















