- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto moderná sada závesných lámp je ideálna ako pre domácnosti, tak pre komerčné použitie.
Lampy sa pýšia jednoduchým a elegantným dizajnom, ktorý skrášli vašu izbu a svojim šarmom obohatí pôvab celého vášho bývania. Moderné lampy sú vyrobené z kovu a zaručene vám vydržia slúžiť dlhé roky.
Lampy sú vhodné pre žiarovky s päticami E27. Balenie obsahuje 2 závesné svietidlá, ale neobsahuje žiarovky.
Farba:
sivá / strieborná
čierna / meď
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 23 cm
hĺbka: 23 cm
výška: 36 cm
dĺžka kábla: 120 cm
Hmotnosť:
3,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠÍRKA | 23 cm |
| HĹBKA | 23 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,2 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| OBSAH SETU | 2x lampa |
| TYP LAMPY | Závesná |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Toaletný stolík s taburetom Dekorhome
Toaletný stolík s taburetom Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
252.90 €
Čierna
Nie je skladom
239.10 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
161.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
264.70 €
















