- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa čierna Dekorhome
Závesná lampa čierna Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto závesná lampa s klasickým dizajnom je ideálna voľba osvetlenia pre jedálne, obývacie izby, kancelárie atď. Do vášho interiéru prinesie štýl a eleganciu.
Vyberte si a nainštalujte žiarovky rôznych farieb a vytvorte si pokojnú a pohodovú atmosféru. Odolný kovový rám a tienidlá zaručujú dlhodobú životnosť.
Upozorňujeme, že žiarovky nie sú súčasťou balenia. Montáž a inštalácia závesného svietidla je jednoduchá, všetky súčiastky potrebné na inštaláciu sú totiž súčasťou balenia.
Farba:
čierna
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 35 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 35 cm
Hmotnosť:
2,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| PRIEMER | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Závesná |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Jedálenská stolička 2 ks látka / drevo Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
265 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
270.10 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
253.90 €
Krémová
Nie je skladom
289.90 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
259.10 €
Vínová
Nie je skladom
278.60 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
259.30 €
Tmavosivá
Nie je skladom
284.50 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
277 €
Světle šedá
Nie je skladom
202.10 €
Barová stolička látka / kov Dekorhome
Barová stolička látka / kov Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
99.80 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
93.60 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
100 €
Modrá
Nie je skladom
93.90 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
105.60 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
101.10 €
Světle zelená
Odoslanie do 10 dní
98.10 €
Tmavosivá
Nie je skladom
98.30 €
Žltá
Nie je skladom
99.10 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
78.70 €








