- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Závesná lampa LESS
Závesná lampa LESS
Telefonická objednávka
Stylová lampa zapadne do industriálnho nebo moderního stylu. Bude se vyjímat v obývacím pokoji nebo nad jídelním stolem. Matná černá vnější strana svítidel v kombinaci s tlumeným zlatem uvnitř dodá eleganci každé místnosti.
Kulatá černá základna o průměru 10 cm má kovový nastavitelný černý sloupek.
Lampa je vybavena paticemi E14 s možností použití LED žárovek.
Doporučujeme kombinovat s dalšími světly ze série LESS.
Barva:
černá / zlatá
Materiál:
kov
Varianty:
3x stínidlo
4x stínidlo
6x stínidlo
Výběr typu lampy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 48 / 54 / 59 cm
hloubka: 48 / 54 / 59 cm
výška: 26 / 65 - 89 / 73 - 97 cm
rozměr stínidla: 12 x 10 cm
závit pro žárovku: E14
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,7 / 1,2 / 1,6 kg
Dodáváno v demontu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 48 cm, 54 cm, 59 cm |
| HĹBKA | 48 cm, 54 cm, 59 cm |
| VÝŠKA | 26 cm, 65 cm, 73 cm, 89 cm, 97 cm |
| PRIEMER | 48 cm, 54 cm, 59 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,7 kg, 1,2 kg, 1,6 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3, 4, 6 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 48 cm, 54 cm, 59 cm |
| HĹBKA | 48 cm, 54 cm, 59 cm |
| VÝŠKA | 26 cm, 65 cm, 73 cm, 89 cm, 97 cm |
| PRIEMER | 48 cm, 54 cm, 59 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,7 kg, 1,2 kg, 1,6 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3, 4, 6 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
















