- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa MALABO Dekorhome
Závesná lampa MALABO Dekorhome
Kód produktu: INVI43773
Telefonická objednávka
Štýlová a jedinečná stojaca lampa MALABO prinesie do vášho bytu nevšednosť a minimalistický retro štýl. Lampa má originálne tienidlo v podobe gule s priehľadnou a zlatou farbou. Kombinujte s ďalšími svetlami MALABO.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.


Farba:
priehľadná / zlatá
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
priemer: 65 cm
dĺžka kábla: 150 cm
svetelný zdroj: 5 x E14 max. 40 wattov
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| DĹŽKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| PRIEMER | 65 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| DĹŽKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| PRIEMER | 65 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Závesná lampa MALABO Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
374.50 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
136.90 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Závesná lampa MALABO Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
374.50 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
136.90 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Odoslanie do 14 dní
od 136.90 €
445.20 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička CHIC VELVET zlatá
Prijímame predobjednávky
od 61.90 €
107.80 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl SORENTO CERAMIC
Varianty produktu
Bílošedý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Černý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Rozkladací jedálenský stôl SORENTO CERAMIC
Bílošedý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Černý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Prijímame predobjednávky
1 145.70 €
1 224 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Nie je skladom
147.10 €
Sivá
Nie je skladom
148.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
147.10 €
Sivá
Nie je skladom
148.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Prijímame predobjednávky
od 147.10 €
311.90 €
Přidat do oblíbených






