- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa SWEET
Závesná lampa SWEET
Kód produktu: CA-31-07179
Telefonická objednávka
Závesná lampa SWEET s romantickým kockovaným vzorom a nápadným motívom veľkého srdca s jemnými bodkami. Toto tienidlo je navrhnuté tak, aby prinieslo do interiérov náladu jemnosti a pastelového kúzla, najmä do spální a detských izieb. Jeho dizajn je ladený do jemných tónov a vzorov, ktoré umocňujú pohodlnú a upokojujúcu atmosféru.
Farba:
biela / čevená
Materiál:
tkanina / PVC
Rozmery:
šírka: 35 cm
hĺbka: 35 cm
celková výška: 95 cm
napätie: 230V / 50Hz
typ žiarovky: E27
Hmotnosť:
0,5 kg
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Detská izba |
| ŠTÝL | Retro, Detský, Junior |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,5 kg |
| MATERIÁL | PVC, Tkanina |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rastúci detský stôl a stolička ALEXIS
Varianty produktu
Ružová
Odoslanie do 10 dní
251.30 €
Rastúci detský stôl a stolička ALEXIS
Ružová
Odoslanie do 10 dní
251.30 €
Odoslanie do 7 dní
251.30 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacia pohovka URGO
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
458.60 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
458.60 €
Rozkladacia pohovka URGO
Sivá
Odoslanie do 14 dní
458.60 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
458.60 €
Odoslanie do 14 dní
458.60 €
569.10 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacia pohovka SIDE
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
348 €
Šedohnedá taupe
Skladom
Rozkladacia pohovka SIDE
Sivá
Odoslanie do 14 dní
348 €
Šedohnedá taupe
Skladom
u vás do 06.05.2026
465 €
Odoslanie do 14 dní
od 348 €
420.80 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacia pohovka CARLITO
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Rozkladacia pohovka CARLITO
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
193.50 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
193.50 €
193.50 €
211.80 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacia pohovka PAULINIO
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Rozkladacia pohovka PAULINIO
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
361.60 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
357.30 €
od 357.30 €
395.70 €
Přidat do oblíbených




