- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička 2 ks RHODE Dekorhome
Barová stolička 2 ks RHODE Dekorhome
Telefonická objednávka
ELEGANTNÁ BAROVÁ STOLIČKA S EFEKTOM BRÚSENEJ KOŽE
Táto štýlová barová stolička je dokonalým spojením elegancie a pohodlia. Čalúnenie z mikrovlákna s efektom brúsenej kože dodáva stoličke luxusný vzhľad, zatiaľ čo celú čalúnené podrúčky a dekoratívne prešívanie podčiarkujú jej sofistikovaný dizajn. Dostupná je v dvoch atraktívnych farebných variantoch: hnedá a šedohnedá taupe.
- hnedá / čierna
- šedohnedá taupe / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
DETAILY, KTORÉ ZAUJMÚ
Materiál s efektom brúsenej kože pôsobí luxusným dojmom, je odolný a príjemný na dotyk. Jemné prešívanie na operadle a podrúčkach dodáva stoličke unikátny vzhľad a zvyšuje jej estetickú hodnotu. Celoučalúnené podrúčky zaisťujú maximálne pohodlie pri sedení, čo oceníte aj pri dlhšom používaní. Stabilná kovová konštrukcia lakovaná čiernou farbou pridáva moderný a elegantný vzhľad.
UNIVERZÁLNE VYUŽITIE
Barová stolička je ideálna pre váš domáci bar, kuchynskú linku alebo aj komerčné priestory, ako sú kaviarne či reštaurácie. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu a neutrálnym farebným variantom sa ľahko zladí s rôznymi interiérmi, od moderného po industriálny štýl. Táto barová stolička kombinuje štýlový vzhľad a praktickú funkčnosť. Je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú pohodlie aj design v jednom. Vyberte si svoj obľúbený farebný variant a doprajte svojmu interiéru nádych elegancie!

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka (100% polyester)/kov
Rozmery:
šírka: 52 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 102 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 39 cm
výška sedu: 73 cm
výška opierky nôh od zeme: 34 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Balenie obsahuje 2 kusy.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 73 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 73 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
50x50x110 cm Nie je skladom 125.70 € 60x60x110 cm Nie je skladom 138 €Stojan na víno masívne drevo Dekorhome
Stojan na víno masívne drevo Dekorhome
Recyklované dřevo
Odoslanie do 10 dní
639.50 €
Mangovník
Nie je skladom
544.30 €
Stojan na víno na 72 fliaš Dekorhome
Stojan na víno na 72 fliaš Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
179.10 €
Čierna
Nie je skladom
218.80 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
174.40 €
Stojan na víno na 120 fliaš čierna / sivá Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Závesná lampa TUBO 1xGU10 10 cm
Závesná lampa TUBO 1xGU10 10 cm
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
24.30 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
23.90 €












