- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička AUB-V4009
Barová stolička AUB-V4009
Telefonická objednávka
BAROVÁ STOLIČKA AUB-V4009
Vyskúšajte spojenie pohodlia a industriálneho štýlu so stoličkou AUB-V4009, ktorá je stelesnením funkčného umenia. Vyniká svojou funkčnosťou a moderným dizajnom. Či už sa jedná o domáci bar, kuchynský ostrovček alebo moderné pracovné prostredie, táto stolička je dokonalým spoločníkom pre vaše nezabudnuteľné chvíle. Barová stolička s podrúčkami vyniká poťahom z menčestrovej látky, ktorá ponúka príjemnú textúru a jednoduchú údržbu.

POHODLIE A KVALITA NA 1. MIESTE
Sedák aj operadlo sú potiahnuté menčestrovou látkou, ktorá ponúka príjemný povrch a výrazné designové prešitie dodáva stoličke charakter. Pevná kovová podnož v čiernom prevedení zaisťuje stabilitu a dlhú životnosť. Ergonomicky tvarované operadlo a integrované podrúčky poskytujú komfortnú oporu pri sedení pri barovom pulte či vysokom stole. Stolička nie je otočná, čo prispieva k jej pevnosti a jednoduchému designu. Je vhodná pre komerčné aj domáce prostredie, kde je kladený dôraz na štýl aj funkčnosť.

FAREBNÉ VARIANTY
Vyberte si z niekoľkých atraktívnych farebných kombinácií a prispôsobte stoličke svojmu osobnému štýlu. Každý variant dodáva stoličke jedinečný charakter, ktorý oživí váš interiér.
- krémová
- žltá
- ružová
- modrá
- zelená
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 103 cm
šírka sedu: 38 cm
hĺbka sedu: 44 cm
výška sedu: 72 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
8 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 38 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 72 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









































