- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoly
- Barový stôl HWC-A73
Telefonická objednávka
Náš nový kovový rad zaujme svojim jednoduchým a trendy priemyselným dizajnom. Minimalistický bistro stolík je možné skvele kombinovať s takmer akýmkoľvek druhom nábytku a napriek tomu svojimi jasnými líniami vizuálne zvýrazní vaše prostredie.
Barový stôl má gumové nohy, ktoré chránia podlahu a dodávajú jej pevnejšiu oporu. Stabilná kovová konštrukcia umožňuje vykonať kompletnú montáž počas iba troch minút a vďaka tomu je tento výrobok vhodný nielen pre stacionárne použitie, ale aj prenosný. Ideálne pre veľtrhy, výstavy, divadlá či záhradné oslavy.
Farba:
červená
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 105 cm
Hmotnosť:
13,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový, Príručný, Praktický |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojan na víno OFION Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 628.80 €
1 385.70 €
Přidat do oblíbených
Barová stolička H-15
Dostupnosť podľa variant
59.90 €
68.20 €
Přidat do oblíbených
Barová stolička H-95
Varianty produktu
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom
Barová stolička H-95
Čierna
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Modrá
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Tmavo zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Hořčicová
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Skořicová
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
55.60 €
60.80 €
Přidat do oblíbených
Stojan na víno Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 726 €
764.60 €
879.30 €
Přidat do oblíbených
Stojan na víno pre 10 fliaš Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 308 €
324.60 €
381 €
Přidat do oblíbených














