- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička Dekorhome
Telefonická objednávka
Štýlová a maximálne pohodlná barová stolička dodá vašej domácnosti elegantný charakter.
Vyrobená je z umelej kože, škrupina sedadla je z ohýbaného bukového dreva a noha stoličky je z chrómovanej ocele. Stolička je otočná, výšku sedu si môžete prispôsobiť vlastnej potrebe. Disponuje aj pohodlnou opierkou na nohy.
Farba:
biela / hnedá / chróm
čierna / hnedá / chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
koženka / kov / drevo
Rozmery:
šírka: 49 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 94 - 116 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 62 - 84 cm
Hmotnosť:
11 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| MATERIÁL | Kov, Koženka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm, 84 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| MATERIÁL | Kov, Koženka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm, 84 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Globus bar masívne drevo Dekorhome
Barový stôl THOR Dekorhome
Stojan na víno Dekorhome
Barový stôl s policemi Dekorhome
Závesná lampa AIDEN TYP 3
Závesná lampa AIDEN TYP 3
Biela
Odoslanie do 14 dní
15.20 €
Čierna
Skladom
14.80 €
Sivá
Skladom
11.20 €












