- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička KANDY NEW
Barová stolička KANDY NEW
Kód produktu: KO0000175173
Telefonická objednávka
Dizajnová barová stolička KANDY NEW príjemne doladí Vašej jedálne alebo kuchyne a zamilujete si ju na prvý pohľad.
Barová stolička KANDY NEW je čalúnená eko kožou v štyroch farebných variantoch: biela, čierna, sivá a béžová. Stolička stojí na pevnej chrómovej nohe a disponuje otočným výškovo nastaviteľným sedadlom. Sedadlo sa nastavuje pomocou páčky a je ozdobené dekoratívnym prešívaním. Výška sedu je od 61 cm do 82 cm, hĺbka sedu 35 cm.
Farbu stoličky vyberte vo variantoch produtku.
Farbu stoličky vyberte vo variantoch produtku.
Farba:
biela
čierna
šedá
béžová
Materiál:
eko koža / chróm
Rozmery:
Šírka: 40 cm
Hĺbka: 41 cm
Výška: 87 - 107 cm
Výška sedu: 61 - 82 cm
Hĺbka sedu: 35 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8,22 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 87 cm, 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,2 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 61 cm, 82 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský set 4+1 ASE-1003
Prijímame predobjednávky
od 238.50 €
265 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský set 4+1 ASE-1001
Prijímame predobjednávky
301.50 €
335 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský set 4+1 ASE-1004
Prijímame predobjednávky
238.50 €
265 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský set 4+1 ASE-1038
Prijímame predobjednávky
258.30 €
287 €
Přidat do oblíbených



























