- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička H125
Barová stolička H125
Telefonická objednávka
BAROVÁ STOLIČKA H125
Objavte krásu a funkčnosť v jedinom kúsku - barovej stoličke H125. Tento špičkový kúsok kombinuje moderný dizajn s klasickými materiálmi a zároveň ponúka pohodlie, ktoré prekoná vaše očakávania. S touto stoličkou prinesie do svojho interiéru nielen praktickosť, ale aj nevšedný štýl.
ELEGANTNÝ DIZAJN
Barová stolička H125 je vyrobená v kombinácii hladkej látky Nea a čierno lakovanej ocele. Je dostupná v dvoch elegantných farebných variantoch – béžová a sivá. Zvoľte si farbu, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu priestoru a štýlu, a užite si novú úroveň komfortu a elegancie.
- béžová / čierna
- sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
KOMFORTNÉ SEDENIE
Navrhnutá s ohľadom na estetiku aj funkčnosť, disponuje pohodlným sedákom a operadlom, ktoré sú ergonomicky tvarované pre dokonalé sedenie. 
UNIVERZÁLNE POUŽITIE
Ideálne pre domácnosti aj komerčné priestory ako sú bary či reštaurácie. Nenechajte si ujsť šancu obohatiť svoj domov či pracovný priestor o túto štýlovú a pohodlnú barovú stoličku H125.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka Nea / kov
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 90 - 105 cm
šírka sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 68 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
9,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 90 cm, 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 68 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
60x60x110 cm Nie je skladom 211.80 € 110x60x110 cm Nie je skladom 375 € 140x70x110 cm Nie je skladom 398 € 180x90x110 cm Nie je skladom 579.50 €Barový stôl s 2 policami Dekorhome
Barová skrinka s kolieskami OFION Dekorhome
Barová skrinka FILEMON Dekorhom
Barová skrinka FILEMON Dekorhom
Čierna
Odoslanie do 14 dní
1 167.60 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
1 167.60 €
















