- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoly
- Barový stôl HARLOV
Barový stôl HARLOV
Telefonická objednávka
Barový stolík HARLOV charakteristicky svojím moderným dizajnom a čistou líniou. Výnimočný a ideálny do všetkých miestností, či kancelárie, čakárne, recepcie, kaviarne alebo školy. Môže byť využitý aj ako bočný stôl na odkladanie vašich vecí.
Barový stôl je postavený na kovovej nohe v bielom farebnom prevedení, ktorá zaisťuje stola patričnú stabilitu. Vrchná doska stola je vyrobená z MDF materiálu v dubovom prevedení. Na údržbu je nenáročná, stačí ju jednoducho utrieť a očistiť.
Farba:
dub / biela
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 105 cm
Nosnosť:
20 kg
Hmotnosť:
13,7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,7 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





