- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička H86
Barová stolička H86
Kód produktu: V-CH-H/86
Telefonická objednávka
Barová stolička H86 so svojim jednoduchým škandinávskym dizajnom hodí ako do reštauračných a kaviarenských prevádzok, tak do moderných domácností.
Stolička má podnož vyrobenú z ohýbanej preglejky.
Biely plastový sedák je pohodlne polstrovaný šedú tkaninou.
Farba:
biela / sivá / prírodný
Materiál:
preglejka / plast / látka
Rozmery:
šírka: 43 cm
hĺbka: 42 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 76 cm
Hmotnosť:
6,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| HĹBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,4 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Preglejka |
| ŠÍRKA SEDU | 37 cm |
| HĹBKA SEDU | 37 cm |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Barový stôl s policemi Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 192 €
od 202.60 €
235.80 €
Přidat do oblíbených
Globus bar masívne drevo Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 143 €
150.30 €
174.90 €
Přidat do oblíbených
Globus bar masívne drevo Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 275 €
289.50 €
337 €
Přidat do oblíbených
Globus bar masívne drevo Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 277 €
291.80 €
339.70 €
Přidat do oblíbených












