- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské linky
- Kuchynská linka LORA MDF NEW 240
Kuchynská linka LORA MDF NEW 240
Telefonická objednávka
Klasická tradičné kuchynská zostava LORA MDF NEW KLASIK je ideálny pre ľudí čo milujú slnko a štýl. Vďaka svojmu jednoduchému vzhľadu a farebnému prevedení jelša vznesie do vašej kuchyne svetlo, a tým navodí príjemnú atmosféru. Korpus je vyrobený z kvalitnej laminovanej DTD a dvierka z MDF.
Horná časť má šírku 240 cm a výšku 71,5 cm. Drezová skrinka dodávaná bez pracovnej dosky a drezu, možnosť dokúpiť univerzálny drez LAY ON.
Dĺžka zostavy:
240 cm
Farba:
jelša
Materiál:
DTD laminovaná / MDF fóliovaná
Rozmery:
Horná časť (ŠxV): 240x71,5 cm
Na pravej hornej strane: sklenená skrinka
Nad digestorom je skrinka so šírkou 60 cm
V strednej hornej časti je dvojdverová skrinka
V strednej hornej časti je skrinka so šírkou 40 cm
Dolná časť (ŠxV): 180x82 cm
Na pravej dolnej časti: dvojdverová skrinka
Na ľavej dolnej časti: štyri šuplíky
V strednej dolnej časti je dvojdverová skrinka
Hmotnosť:
184,5 kg
Dodávané v demonte
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| VÝŠKA | 71,5 cm, 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 185 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska |
| OBSAH SETU | 3x spodná skrinka, 4x horná skrinka, Pracovná doska, Spodná lišta |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 180 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 240 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 82 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 71,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| VÝŠKA | 71,5 cm, 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 185 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska |
| OBSAH SETU | 3x spodná skrinka, 4x horná skrinka, Pracovná doska, Spodná lišta |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 180 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 240 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 82 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 71,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





