- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička látka / kov Dekorhome
Barová stolička látka / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Vychutnajte si pohárik vína, dajte si niečo na zub alebo si len tak oddýchnite na tejto barovej stoličke.
Stolička je čalúnená mäkkou látkou, ktorá je príjemná na dotyk a ponúka optimálny komfort. Podstava z práškovo lakovanej ocele zaručuje mimoriadnu odolnosť, zatiaľ čo vstavaná opierka na nohy vám zase zaistí pohodlnejšie posedenie. Výšku otočnej barovej stoličky ľahko upravíte pomocou mechanizmu s plynovým piestom.
Barová stolička predstavuje dokonalý doplnok do každého funkčného baru alebo jedálne. Stolička sa navyše otáča o 360 stupňov, čo jej dodáva skvelú flexibilitu.
Farba:
krémová / čierna
horčicovo žltá / čierna
vínová / čierna
modrá / čierna
svetlozelená / čierna
hnedá / čierna
sivohnedá taupe / čierna
svetlosivá / čierna
tmavosivá / čierna
čierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / oceľ
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 91 - 111 cm
priemer základne: 38,5 cm
Hmotnosť:
6,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 91 cm, 111 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.



















