- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoly
- Barový stôl BRANY 2 NEW
Barový stôl BRANY 2 NEW
Telefonická objednávka
Vychutnajte si vaše drinky s rodinou alebo priateľmi pri novom barovom stole. Barový stôl sa hodí do každej miestnosti, kde potrebujete ušetriť čo najviac miesta.
Moderný otočný barový stôl s nastaviteľnou výškou BRANY 2 NEW zaručene využijete pri najrôznejších spoločenských udalostiach. Vhodný nielen pre domácnosti, jeho kvality oceníte aj v reštauračných zariadeniach, cukrárňach a baroch. Komerčné firmy aj úrady ho často umiestňujú do spoločenských priestorov a čakární, sú určené pre ich zákazníkov a klientov ako napr. české firmy. plocha na vyplnenie dokumentov či odloženie si pohára s nápojom.
Na pevnej nohe z chrómu je položená doska z MDF. Pomocou páčky stôl jednoducho nastavíte na výšku 68,5-93 cm. Praktický, ale zároveň veľmi trendy stôl BRANY 2 NEW vám vyhovie po každej stránke.
Farba:
biela / chróm
čierna / chróm
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF / chrómovaná oceľ
Rozmery:
priemer: 60 cm
výška: 85,5 - 105,5 cm
hrúbka materiálu: 20 mm
Hmotnosť:
6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 85,5 cm, 105 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička H-15
Barová stolička H-95
Barová stolička H-95
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom
Barová stolička H-96
Barová stolička SELEST
Barová stolička SELEST
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
63.50 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
63.50 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
44.70 €
Barová stolička BAILI
Barová stolička BAILI
Čierna
Odoslanie do 14 dní
44.70 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
40.60 €







