- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoly
- Barový stôl D4206 Dekorhome
Barový stôl D4206 Dekorhome
Telefonická objednávka
2v1 výškovo nastaviteľný barový & bistro stôl Ø 60 cm z hliníka v známom dizajne.
Praktický hliníkový stolík je možné použiť ako barový (115 cm) alebo ako bistro stôl (70 cm).
Stôl má podstavec so 4 aretačnými skrutkami z plastu na vyrovnanie nerovností podlahy.
Vďaka vysoko kvalitným materiálom je stôl odolný proti poveternostným vplyvom, nehrdzavejúci, umývateľný a obzvlášť ľahko sa udržuje.
Možno ľahko zložiť alebo prevážať vďaka skladacej doske stola.
Možno použiť v interiéri aj exteriéri, či už na záhrade, na balkóne, na svadbách, slávnostných hostinách alebo na párty.
Farba:
strieborná
Materiál:
hliník
Rozmery:
priemer: 60 cm
výška: 110 cm (barový) / 70 cm (bistro stôl)
Hmotnosť:
6,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 70 cm, 110 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Barový, Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Záhradný úložný box D6977 antracit Dekorhome
Záhradná barová stolička H-97
Záhradná barová stolička H-97
Prírodná
Skladom
Čierna
Skladom
Slnečník s podstavcom ø 300cm
Slnečník s podstavcom ø 300cm
Zelená
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom









