- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoly
- Barový stůl FLORIAN 2 NEW
Barový stůl FLORIAN 2 NEW
Kód produktu: 0000261274
Telefonická objednávka
FLORIAN 2 NEW je moderný barový stôl s jednoduchým dizajnom, ktorý sa hodí do každého interiéru.
Vďaka použitých materiálov MDF a chróm je stôl pevný, stabilný a nenáročný na údržbu. Výškovo nastaviteľný 70-91 cm.
Farba:
biela / chrómovaná
Materiál:
MDF / chróm
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 70-91 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
10,3 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 70 cm, 91 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,3 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Kuchynská zostava LINE 260
Varianty produktu
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
849.70 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
1 037.80 €
Kuchynská zostava LINE 260
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
849.70 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
1 037.80 €
Odoslanie do 14 dní
od 849.70 €
1 208.90 €
Přidat do oblíbených
Barová stolička H-95
Varianty produktu
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom
Barová stolička H-95
Čierna
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Modrá
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Tmavo zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Hořčicová
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Skořicová
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
55.60 €
60.80 €
Přidat do oblíbených
Barová stolička H-96
Dostupnosť podľa variant
55.60 €
61.60 €
Přidat do oblíbených




