- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoly
- Barový stôl FRIXON Dekorhome
Barový stôl FRIXON Dekorhome
Telefonická objednávka
Barový stolík FRIXON sa pýši jednoduchým a nadčasovým designom. Vďaka kompaktným rozmerom môžete barový stôl umiestniť do akéhokoľvek domáceho baru.
Upozornenie: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný.
Farba:
prírodná hnedá / čierna
Materiál:
masívne drevo - divoký dub / kov
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 105 cm
hrúbka dosky: 2 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Vidiecky, Industriálny, Príručný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Vidiecky, Industriálny, Príručný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jídelní stůl THOR Dekorhome
Jídelní stůl THOR Dekorhome
160x90x77 cm Odoslanie do 14 dní 538.30 € 180x90x77 cm Odoslanie do 14 dní 590 € 200x90x77 cm Odoslanie do 14 dní 659 €Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Nástenná polica ARTEMIS Dekorhome
Nástenná polica ARTEMIS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Béžová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Světle hnědá
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
465 €
Hořčicová
Nie je skladom
412 €
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Barová stolička 2 ks DANAÉ Dekorhome
Barová stolička 2 ks DANAÉ Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
202.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
202.10 €








