🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Tento barový stôl s moderným dizajnom bude štýlovým doplnkom vašej kuchyne alebo jedálne.
Stolná doska je vyrobená z masívneho borovicového dreva, je teda veľmi odolná, veľa toho vydrží a ľahko sa čistí navlhčenou handričkou. Nohy s práškovým nástrekom sú pevné a stola zaručujú stabilitu.
Montáž barového stola je jednoduchá.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
masívne borovicové drevo / oceľ
Rozmery stola:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 108 cm
Hmotnosť:
12,7 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Biela
Odoslanie do 10 dní
157.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
196.10 €
Dub
Nie je skladom
199.60 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
96.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
115.50 €
Dub
Nie je skladom
202.50 €
Recyklované drevo
Odoslanie do 10 dní
471.30 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 10 dní
470 €
Biela
Nie je skladom
144.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
130.20 €
Dub
Nie je skladom
155.30 €