- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoly
- Barový stôl masívne drevo / oceľ Dekorhome
Barový stôl masívne drevo / oceľ Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento štýlový barový stôl sa vyznačuje industriálnym vzhľadom, ktorý zaručene upúta pozornosť.
Stôl je vyrobený z masívneho sheeshamového alebo recyklovaného dreva a ocele s práškovým nástrekom.
Sheesham, ktorému sa niekedy hovorí tiež rosewood či palisander, je tropické tvrdé drevo, preslávené svojou bohatou textúrou. Stôl je celý ručne vyrobený a prekrásna kresba dreva dáva každému kusu nábytku jedinečný a vždy ľahko odlišný charakter.
Recyklované drevo má vlastnosti rôznych drevín, ako sú teak, mangovník, akácie a ďalšie. Je nielen pevné, stabilné a odolné, ale zároveň tiež krásne vyzerá. Známky opotrebenia dodávajú každému stola na jedinečnosti
Silné oceľové nohy zaručujú stabilitu a dlhú životnosť stola a zároveň umocňujú jeho pôsobivý industriálnej štýl. Jednoduchá montáž.
Dôležité upozornenie: Farby sa môžu líšiť kus od kusu, každý kus nábytku je teda unikátny. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
VAROVANIE: Aby nedošlo k prevráteniu, treba tento výrobok pripevniť k stene priloženým materiálom.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
masívne sheeshamové drevo / oceľ s práškovým nástrekom
masívne recyklované drevo / oceľ s práškovým nástrekom
Výber materiálu zvoľte vo variante produktu.
Rozmery:
šírka: 180 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 107 cm
Hmotnosť:
34,8 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 34,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 34,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Barové stoličky 2 ks hnedá / čierna Dekorhome
Barové stoličky 2 ks hnedá / čierna Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 10 dní
305.50 €
Recyklované drevo
Odoslanie do 10 dní
282.50 €
Záhradná barová stolička H-97
Záhradná barová stolička H-97
Prírodná
Skladom
Čierna
Skladom




















