- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoly
- Barový stôl IMAM
Barový stôl IMAM
Kód produktu: KO0000261519
Telefonická objednávka
Barový stôl IMAM predstavuje štýlový doplnok v modernom dizajne. Vrchná doska stola je vyrobená z MDF v prevedení biela, čierna alebo dub, ktorý stačí jednoducho utrieť a očistiť.
Stabilitu stola zaisťujú kovové nohy v dubovej farbe.
Farba:
biela / dub
čierna / dub
dub / dub
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
priemer: 60 cm
výška: 105 cm
Hmotnosť:
7,7 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Záhradná barová stolička H-97
Varianty produktu
Prírodná
Skladom
Čierna
Skladom
Záhradná barová stolička H-97
Prírodná
Skladom
u vás do 06.05.2026
63.40 €
Čierna
Skladom
u vás do 06.05.2026
63.40 €
Dostupnosť podľa variant
63.40 €
74.20 €
Přidat do oblíbených
Barová stolička H-95
Varianty produktu
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom
Barová stolička H-95
Čierna
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Modrá
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Tmavo zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Hořčicová
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
Skořicová
Skladom
u vás do 06.05.2026
55.60 €
55.60 €
60.80 €
Přidat do oblíbených
Barová stolička H-93
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Barová stolička H-93
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
77.10 €
Tmavo zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
77.10 €
77.10 €
85.90 €
Přidat do oblíbených
Barová stolička LAHELA
Skladom
u vás do 06.05.2026
od 68.50 €
96.70 €
Přidat do oblíbených















