- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoly
- Barový stôl s regálom Dekorhome
Barový stôl s regálom Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento barový stôl s pohyblivým regálom sa výborne hodia do miestností s obmedzeným priestorom. Vďaka svojmu modernému dizajnu sa stane štýlovým doplnkom vašej kuchyne či jedálne.
Stôl je vyrobený z robustnej drevotriesky, takže je nielen odolný a stabilný, ale tiež sa ľahko čistí.
Rám v tvare L a trojuholníková spojovacia doska zaisťujú jeho optimálnu stabilitu - regálom je možné pohybovať. Barový stôl má navyše ideálne výšku a špeciálny dizajn, skvele teda doplní zariadenia vášho domu. Pohodlne sa u neho uvelebte a vychutnajte si s rodinou a priateľmi výbornú večeru alebo pohárik niečoho dobrého!
Jednoduchá montáž. Stôl ponúkame v niekoľkých farebných variantoch.
Farba:
biela
biela / dub
biela / sivá
dub
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
drevotrieska
Celkové rozmery:
šírka: 138 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 120 cm
Rozmery regálu:
šírka: 90 cm
hĺbka: 39 cm
výška: 107 cm
Hmotnosť:
46,2 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 138 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 46,2 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP STOLA | Barový, Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 6 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty1
Barový set 5ks textil / čierna Dekorhome
Barový set 5ks textil / čierna Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
372.10 €
Zelená
Nie je skladom
391.90 €
Krémová
Nie je skladom
391.90 €
Modrá
Nie je skladom
391.70 €
Vínová
Nie je skladom
376.90 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
406.90 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
366.20 €
Žltá
Nie je skladom
376.60 €
Světle šedá
Nie je skladom
436.60 €
















