- Domov
- Osvetlenie
- Stropná svetla
- Bodové svetlo SK-15
Bodové svetlo SK-15
Telefonická objednávka
Stropné bodové svetlo SK-15 s chrómovou kovovou základňou, ideálne do podhľadov a vhodné do každého typu interiéru. Tienidlo je vyrobené z kvalitného skla, ktoré vytvára krásne osvetlené efekty.
Do bodových svetiel SK-15 je možné použiť halogénové alebo LED žiarovky G4. Napájací adaptér a žiarovka nie sú súčasťou balenia.
Farba:
strieborná / číra
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 8 cm
hĺbka: 8 cm
výška: 13,6 cm
priemer tienidla: 5,6 cm
závit pre žiarovku: G4
Hmotnosť:
0,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Kúpeľňa |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 8 cm |
| HĹBKA | 8 cm |
| VÝŠKA | 13 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesný TV stolík ARIGIS Dekorhome
Závesný TV stolík ARIGIS Dekorhome
Prírodná
Nie je skladom
598.70 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Jedálenský stôl RURURA 140 cm Dekorhome
Jedálenský stôl RURURA 140 cm Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
835.70 €
Dub hnědý
Odoslanie do 14 dní
835.70 €
Posteľ BÉLOS Dekorhome
Posteľ BÉLOS Dekorhome
160 x 200 cm Odoslanie do 14 dní 457.50 € 180 x 200 cm Odoslanie do 14 dní 487.30 €Leňoška s podhlavníkom textil Dekorhome
Leňoška s podhlavníkom textil Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
193.10 €
Čierna
Nie je skladom
163.20 €
Fialová
Nie je skladom
184.20 €
Krémová
Nie je skladom
184.20 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
184.20 €
Vínová
Nie je skladom
184.20 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
184.20 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
184.20 €
Tmavosivá
Nie je skladom
176.60 €
Světle šedá
Nie je skladom
184.20 €
Botník Dekorhome
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €




