- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl RURURA 140 cm Dekorhome
Jedálenský stôl RURURA 140 cm Dekorhome
Kód produktu: INVI43431+
Telefonická objednávka
ELEGANTNÝ STREDOBOD VAŠEJ JEDÁLNE
Jedálenský stôl RURURA okamžite upúta pozornosť svojim originálnym dizajnom a stane sa dominantou každej jedálne. Stĺpová podnož v tvare kužeľa, tvorená vertikálne sa zužujúcimi drevenými lamelami, vnáša do interiéru jemnú extravaganciu inšpirovanú japonským štýlom. Okrúhla stolová doska podčiarkuje harmonický vzhľad a prináša elegantnú atmosféru ku každému stolovaniu.

STAROSTLIVO VYBRANÉ MATERIÁLY
Jedálenský stôl je vyrobený z kvalitnej MDF dosky s precízne spracovanou dubovou dyhou, zatiaľ čo vnútorný rám stola tvorí masívne borovicové drevo. Vďaka tomu je stôl nielen vizuálne atraktívny, ale aj stabilný a odolný.

DVA ODTIENE PRE DOKONALÉ ZLADENIE
Stôl RURURA je k dispozícii v dvoch elegantných variantách – dub tmavý a dub prírodný. Ľahko si tak vyberiete prevedenie, ktoré najlepšie podčiarkne charakter vášho interiéru. Vneste do svojej jedálne nádych japonskej elegancie a originality s jedálenským stolom RURURA!
- dub tmavý
- dub prírodný
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF / dyha / masívne drevo
Rozmery:
priemer: 140 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 2,5 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 140 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 140 cm |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska, Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 140 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 140 cm |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska, Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl RURURA 120 cm Dekorhome
Varianty produktu
Dub
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Dub tmavý
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Jedálenský stôl RURURA 120 cm Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Dub tmavý
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
807.50 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dub sonoma
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dostupnosť podľa variant
564.20 €
622.60 €
Přidat do oblíbených
Kuchynský vozík Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 57 €
od 52.80 €
61 €
Přidat do oblíbených












