Telefonická objednávka
Náš minimalistický botník je ideálnym úložným riešením pre vaše topánky.
Disponuje ľahkým kovovým trubkovým rámom, botník je teda možné ľahko presúvať a zároveň je veľmi odolný. Má desať priestranných políc, vyrobených z ekologicky šetrnej netkanej textílie, ktoré vám poskytnú množstvo priestoru pre organizované ukladanie vašich topánok tak, aby vám neprekážali.
Veľmi jednoduchá montáž.
Farba:
strieborná
čierna
Materiál:
plast / kov / netkaná textília
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 29,5 cm
výška: 170 cm
Hmotnosť:
3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Minimalistický, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 29,5 cm |
| VÝŠKA | 170 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Tkanina |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| POČET POLÍC | 10 |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Minimalistický, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 29,5 cm |
| VÝŠKA | 170 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Tkanina |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| POČET POLÍC | 10 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Nástenný vešiak s tabuľou KALYPSO Dekorhome
Botníková lavice DTD Dekorhome
Botníková lavice DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
79.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
71.30 €
Sivá
Nie je skladom
67.20 €
Bílá lesk
Nie je skladom
69.50 €
Šedá lesk
Nie je skladom
60.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
60.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
59.40 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
85.90 €
Černá lesk
Nie je skladom
62.20 €
Drevený stojanový vešiak F-2059
Drevený stojanový vešiak F-2059
Biela
Skladom
105.80 €
Dub
Skladom
71.10 €
Tmavě hnědá
Skladom
71.10 €
Prírodné drevo
Skladom
71.10 €











