- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Lima
- Botník LIMA ST-3
Botník LIMA ST-3
Telefonická objednávka
BOTNÍK LIMA ST-3
Botník LIMA ST-3 je súčasťou systému LIMA a je k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch. Je vyrobený z laminovanej DTD s ABS hranami, čo zaručuje dlhoročnú odolnosť a stálosť. Ponúka dve výklopné police na uloženie topánok.
- dub sonoma
- biela
- dub artisan
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
laminovaná DTD / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 32 cm
výška: 82 cm
Hmotnosť:
26,5 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,5 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| TYP BOTNÍKA | Výklopný |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






