🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Lavica / botník ST-15 je vyrobený z bambusového dreva, sedacia časť je čalúnená sivou látkou.
Lavica poskytuje úložný priestor v spodnej časti, kam môžete odložiť napr. svoje topánky a udržať tak v predsieni poriadok.
Farba:
prírodná hnedá / sivá
Materiál:
bambus / látka
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 44 cm
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 44 cm |
| NOSNOSŤ | 60 kg |
| MATERIÁL | Bambus, Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Biela
Odoslanie do 14 dní
122.50 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
122.50 €